گارانتی کالا 94

تمامی محصولات قرار داده شده در فروشگاه کالا ۹۴ دارای ضمانت می باشد.

کالاهای ارائه شده در  فروشگاه کالا ۹۴ با توجه به میزان خرید (خرد / عمده / انبوه روی تیراژ) دارای مدت زمان ۱۰ روز ضمانت تست و همچنین ۱ ماه و ۳ ماه و ۶ ماه و ۹ ماه و ۱۲ ماه ضمانت بازگشت می باشند. اما در صورتی خرید انبوه روی تیراژ با توجه به خاک خوری محصول در انبار مشتری ۱ ماه تا ۶ ماه نیز به این مدت زمان اضافه می شود. (خدمتی از کالا ۹۴)

در صورتی که کالای خریداری کرده تان از فروشگاه کالا ۹۴ بعد از مدتی استفاده دچار اشکال فنی شده باشد، با تماس و اعلام شماره فاکتور و توضیح اشکال کالا، کالا رو برگشت می زنید و بعد از بررسی اشکالات فنی توسط کارشناسان، کالای تعویض شده برایتان ارسال شود. و در صورت ناموجود بودن آن محصول نیز، مبلغ کالای برگشتی در پنلتان به صورت اعتبار صادر می شود تا کالای جایگزین دیگری را به دلخواه از سایت انتخاب کنید.

تمامی هزینه برگشت کالای شامل ضمانت بر عهده کالا ۹۴ می باشد و بعد تعویض کالا روی خرید بعدیتان برایتان برگشت داده می شود. (خدمتی از کالا ۹۴)

توجه داشته باشید کالای شامل ضمانت را حتما بسته بندی کرده و به صورت پست سفارش معمولی ارسال کنید. حتما قبل از ارسال محصول با مسئول فروش استانی خود یا پشتیبانان کانال تلگرام هماهنگی لازم را انجام دهید وگرنه از تحویل مرسوله در دفتر گارانتی خودداری می شود.