پیگیری مرسولات ارسالی از طریق باربری

ارسال از انبار مرکزی با دریافت ۱ تا ۳ روز به سراسر کشور

مراکز استان ها و کلان شهرها با مدت زمان دریافت ۱ روز با نهایت تاخیر ۲ روز
شهرستان ها و دیگر مراکز با مدت زمان دریافت ۲ روز با نهایت تاخیر ۳ روز

شماره تماس های باربری ارسال شده استان و منطقه شهری شما بعد از ارسال مرسوله به همراه شناسه مرسوله برایتان ارسال میگردد.

توجه داشته باشید
بخاطر برخی سوءاستفاده های انجام شده توسط برخی باربری ها، هزینه ۴.۸۵۰ تومان + ۳.۲۸۰ تومان روی فاکتورتان محاسبه شده و به عنوان هزینه ارسال با سرویس تحویل مرسوله تان درب آدرس از شما دریافت می شود. (این سرویس برای سفارشات ۱ کارتن تا ۲۰ کارتن صدق می کند) (سفارشات بیش از ۲۰ کارتن به صورت انبوه با هماهنگی به صورت ۵۰ درصد (نصف نصف) بین خریدار و شرکت کالا ۹۴ پرداخت می شود.
مرسوله شما بایستی درب آدرس (محل سکونت یا محل کار یا درب فروشگاه) به شما تحویل داده شود و نیازی به مراجعه به جایی برای دریافت بارتان نیست.
موقع تحویل بار هیچ هزینه ای نیاز نیست مجدد پرداخت نمایید.
همچنین شکستگی و آسیب دیدگی مرسوله و یا حتی گمشدگی مرسوله بر عهده کالا ۹۴ می باشد. و در صورت اتفاق افتادن این مسئله کالا ۹۴ موظف به برگشت وجه کامل مرسوله شما و یا ارسال مجدد همان سفارشات برایتان است.

توجه داشته باشید
تمامی محصولات خرید داری کرده شما در بسته بندی مناسب با حفظ امنیت محصولات تحویل اداره پست داده می شود. برچسب حفظ سلامت کالا و برچسب پلمپ محصول و برچسب احتیاط حمل نیز در بسته بندی شما با آرم فروشگاه کالا ۹۴ بر روی بسته ارسالی شما قید شده می باشد. در صورتی که بسته شما آسیب دیده و مخدوش شده و یا آن برچسب ها با پارگی همراه باشد لطفا از دریافت بسته خود داری کرده و با فروشگاه تماس بگیرید.