توجه داشته باشید ...

موقع خرید هزینه ارسال بر عهده خریدار می باشد.

ارسال از طریق پست هزینه ش محاسبه شده و روی فاکتور اعمال میشود و شما موقع تحویل بسته خریداری کرده خود دیگر هزینه ای به مامو پست پرداخت نخواهید کرد. همچنین توجه داشته باشید که نیازی نیست برای دریافت کالای خود به پست مراجعه کنید و مامور پست به ادرس قید شده در موقع خرید بسته را آورده و تحویل خواهد داد.

ارسال از طریق باربری هزینه بین شهری محاسبه شده کرایه بین شهری در مبدا می باشد و کرایه ارسال بار از مبدا بهم مقصد توسط خریدار موقع تحویل بسته خریداری کرده به باربری مربوطه پرداخت خواهد شد.


لازم به ذکر می باشد ...

کالاهایی که دارای گارانتی می باشد هزینه ارسال و برگشت بر عهده خود خریدار می باشد.

همچنین در صورتی که کالایی خرید کرده اید و از کالا ناراضی بودین تا بعد از 7 روز ضمانت بازگشت دارد و با هزینه ارسالی خود خریدار برگشت داده خواهد.و هزینه پرداختی آن کالا به صورت کامل به حساب شما برگشت داده می شود.

اما در صورتی که کالای خریداری کرده اید و به صورت معیوب یا خراب به دستتان رسیده است بعد از تماس و هماهنگی با دفتر با شماره 04532744060 به صورت روزانه از 8 صبح تا 12 شب کالای خود را ارسال کنیدتا یا برایتان تعویض و مجدد ارسال گردد یا تعویض گردد و یا مبلغ آن بدون کسر به حساب شما بازگردانده شود. (در این صورت هزینه ارسال کالا بر عهده فروشگاه کالا 94  می باشد)