شارژرهای بی سيم وسیله ای هستند که شما را از قيد و بند کابل‌ های شارژ، رها می کنند. اما بايد توجه داشت که بازهم کابلی برای اتصال شارژر بی سیم  به برق شهری بايد وجود داشته باشد. برای انجام شارژ بی سيم، سه عامل باهم همکاری می کنند. اين سه عامل عبارت‌اند از: گوشی يا وسيله ديگری که قابليت دريافت شارژ بی سيم را داشته باشد (که همراه محصول نیز برای پشتیبانی گوشی تان ارسال میگردد که مخصوص سامسونگ یا گوشی های اندرویدی می باشد)، پد شارژ يا محلی که گوشی بايد روی آن قرار بگيرد و شارژری که انرژی الکتريکی موردنياز را تامين کند. اساس کار اين شارژرها، انتقال انرژی الکتريکی از طريق القايی است. در روش القايی نيازی به اتصال سيم و کابل نيست و تنها با نزديک شدن سيم‌ پيچ بار دارد، جريان الکتريکی در سيم‌ پيچ ديگر ايجاد مي‌شود.
اين محصول فقط پد شارژ است و برای کار، نياز دارد که به يک شارژر ديواری 5 ولت و 2 آمپر متصل شود که میتوانید شارژر گوشی یا دیگر محصولی را به آن وصل کنید. قطر صفحه مدور آن کمتر از 10 سانتی متر است و ضخامتی در حدود 1.7 سانتی متر دارد. بر روی سطح فوقانی اش يک‌لايه پلاستيک ضد لغزش پوشيده شده است تا مانع سرخوردن گوشی در هنگام شارژ شود. در لبه‌ها، چراغ‌های LED کوچکی تعبيه‌ شده است که نشانگر شارژ می باشند. شدت‌ جريان خروجی اين پد 1 آمپر است، پس نبايد انتظار داشت که سرعت شارژ بسیار بالايی داشته باشد. این شارژر بی سیم مخصوص سامسونگ و یا گوشی های اندرویدی می باشد.


توجه داشته باشید ...
عکس بدون ویرایش (فوتوشاپ) و تگ تبلیغات یا به اصطلاح آماتوربا کیفیت بالا  بین تصاویر قرار داده شد.
این امر برای درک دقیق مشتریان از محصول خریداری کرده و بازاریابی انجام شده است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

پک ویژه | شارژر وایرلس SAMSUNG A-PLUS به همراه کارت شارژر وایرلس مخصوص سامسونگ و گوشی های اندرویدی / کیفیت عالی

  • کد محصول: kala-2586
  • امتیاز جایزه: 1
  • موجودی: عدم موجودی در انبار

قیمت همکار : 0تومان

  • 0تومان


این محصول داری حداقل 10 عدد خرید می باشد

برچسب ها: پک ویژه | شارژر وایرلس SAMSUNG A-PLUS به همراه کارت شارژر وایرلس مخصوص سامسونگ و گوشی های اندرویدی / کیفیت عالی