بازاریابان کالا 94

مدارک مورد نیاز
- عضویت در سایت (وارد کردن اطلاعات دقیق)
- اسکن پشت و روی کارت ملی (وضوح بالا)
- اعلام شماره حساب، شماره کارت، شماره شبای یکی از حساب های بانک ملت، ملی و یا صادرات

@S1_KALA94
@S2_KALA94
شماره 09305346066
شماره 09305346166


شرح همکاری
بعد از عضویت در سایت و تایید شما به عنوان بازاریاب که در هر شهر و استانی به تعداد محدود مورد تایید به فعالیت از طرف فروشگاه کالا 94 قرار می گیرند. مبلغ 500.000 تومان ( پانصد هزار تومان ) از طرف شما به حساب فروشگاه کالا 94 واریز می شود و این مبلغ به همراه تغییر اکانت عضویت شما به عنوان بازاریاب (برای محاسبه قیمت تمامی کالاها به قیمت همکار) به صورت اعتبار به پنل شما ( بدون کسر 1 تومان ) بازگشت داده می شود. شما با استفاده از این اعتبار از فروشگاه به عنوان بازاریاب با قیمت همکار خرید انجام میدهید. بعد از اتمام اعتبار، مبالغ خریدتان به صورت آنلاین به هر میزان خرید از شما دریافت می شود. توجه کنید دریافت این میزان مبلغ و بازگشت همان مبلغ ( بدون کسر حتی 1 تومان ) به عنوان اعتبار به پنل شما صرفا جهت اطمینان از اراده شما برای همکاری با فروشگاه کالا 94 می باشد.
اما در صورتی که میزان خرید شما به قیمت همکار به مبلغ 10.000.000 تومان ( ده میلیون تومان ) در ماه برسد. مبلغ 800.000 تومان (هشتصد هزار تومان) دیگر نیز به عنوان بازاریاب در آخرین روز ماه به حساب شما از طرف فروشگاه کالا 94 واریز می شود.
در صورت کاهش فروش از میزان 10.000.000 میلیون ( ده میلیون ) در ماه  در طی 3 ماه، اکانت بازاریابی شما لغو شده و تسویه کامل با شما انجام خواهد شد و شهر یا استان شما به درخواست شخص بازاریاب دیگری سپرده خواهد شد.
و در صورت  افزایش فروش از میزان 10.000.000 تومان ( ده میلیون تومان ) علاوه بر دریافتی 800.000 تومان ( هشتصد هزار تومان ) به میزان 10 درصد از فروش شما نیز به حسابتان به عنوان سود بازاریابی از طرف فروشگاه کالا 94 مجدد واریز خواهد شد.


خدمات
با تکمیل فرایند ثبت نام و تایید شدن شما به عنوان بازاریاب، میتوانید به صورت رایج با وارد کردن آدرس خود ثبت سفارش کنید و با ارسال کالا از طرف ما برای شما و دریافت آن، شخصا خود مجدد برای مشتریانتان سفارشات را ارسال کنید. که در این صورت فاکتور برایتان توی بار ارسال خواهد شد.
از طرفی خدماتی را فروشگاه کالا 94 در نظر گرفته ست که شما با ورود به اکانت بازاریابی خود و تکمیل سبد خرید هر مشتریتان به صورت مجزا و با وارد کردن آدرس مشتری درخواست کنید کالا با بسته بندی بدون هیچ گونه تگ تبلیغاتی از کالا 94 ( در صورت لزوم ) برای مشتریان شما به اسم شخص شما ( و یا سایت و کانال ثبت شده شما ) ارسال شود. و فاکتوری روی بار ارسال نخواهد شد و فاکتور به صورت آنلاین از طریق تلگرام از پشتیبانان دریافت خواهید کرد. در این صورت مبلغ 4.850 تومان تا سقف 5 کیلو خرید به عنوان هزینه پست پیشتاز دریافت شده و برای مشتریتان از طرف خود شما و توسط ما ( بدون هیچ تگ تبلیغاتی از کالا 94 ) ارسال می شود. در صورت خرید عمده نیز هر کارتن 5 تا 15 هزار تومان کرایه بار تخمینی از نزدیک ترین شهر و استان تا دورترین نقاط در نظر گرفته شده است.


کانال اطلاع رسانی فروشگاه کالا 94
https://telegram.me/KALA94

کانال اطلاع رسانی بازاریابان و مراکز پخش
http://telegram.me/KALA94_TEAM


بازاریابان گرامی کالا 94

تماما درصد سود آذر ماه 1396 به حساب معرفی شده تان واریز شد ...
ریز محاسبات خود را میتوانید از طریق پشتیبانان تلگرام دریافت کنید ...


تماما درصد سود آبان ماه 1396 به حساب معرفی شده تان واریز شد ...
ریز محاسبات خود را میتوانید از طریق پشتیبانان تلگرام دریافت کنید ...


تماما درصد سود مهر ماه 1396 به حساب معرفی شده تان واریز شد ...
ریز محاسبات خود را میتوانید از طریق پشتیبانان تلگرام دریافت کنید ...


تماما درصد سود شهریور ماه 1396 به حساب معرفی شده تان واریز شد ...
ریز محاسبات خود را میتوانید از طریق پشتیبانان تلگرام دریافت کنید ...


تماما درصد سود مرداد ماه 1396 به حساب معرفی شده تان واریز شد ...
ریز محاسبات خود را میتوانید از طریق پشتیبانان تلگرام دریافت کنید ...